Oferujemy profesjonalne instalacje CCTV zarówno analogowe jak i IP. Posiadamy bardzo bogaty asortyment sprzętu, każdy klient z pewnością wybierze coś dla siebie. Pochwalić możemy się dużymi jaki małymi instalacjami.

 

Najbardziej dumni jesteśmy z:

– braliśmy udział przy instalacji CCTV zintegrowanej z systemem ochrony obwodowej w Areszcie Śledczym w Gorzowie Wielkopolskim;

– serwisowaliśmy monitoring IP miasta Międzyzdroje;

– modernizowaliśmy telewizję przemysłową w zakładzie DBW Polska w Cigacicach;

– modernizowaliśmy monitoring w Lubskich Pralinach.

 

Telewizja przemysłowa, monitoring lub CCTV. Kiedyś zastosowania miała tylko w zakładach karnych, dużych firmach i miastach. Dziś tzw. monitoring jest wszechobecny nie tylko w małych miasteczkach, szkołach i każdym sklepie ale również coraz częściej na prywatnych posesjach. Telewizja przemysłowa wkracza w nowy wymiar, monitoring IP dzięki coraz atrakcyjniejszym ceną staję się bardziej popularny. Kamerą IP i rejestratory sieciowe NVR często rejestrują obraz w jakoś Full HD a niekiedy nawet wyższej co znacznie ułatwia rozpoznanie sprawców w porównaniu do analogowego sprzętu.

 

Trochę o telewizja przemysłowa (CCTV, od ang. closed-circuit television – dosł. telewizja o zamkniętym obwodzie) – system przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery. Podgląd z kamer zwykle jest udostępniony wyłącznie na stanowiskach ochrony w celu monitorowania potencjalnie niebezpiecznych zachowań. Dziś pojęcie telewizji przemysłowej zostaje powoli wypierane przez „monitoring video” a coraz częściej „monitoring IP” co jest właściwie anglicyzmem, lecz skuteczniej opisuje zakres i dziedzinę przedmiotu, o którym mówi. Telewizja przemysłowa obecna jest m.in. w takich obiektach jak centra handlowe, hipermarkety, kasyna gry, ulice miast, place itp.